Vodu káže, víno pije

Autor: Peter Paluda | 4.2.2013 o 16:45 | Karma článku: 19,97 | Prečítané:  1759x

A nevadí. Všetci sa len prizerajú, či s ním niekto nezatočí. Nemá kto. lebo potom by sa tu asi strhla bitka aká nebola ani pri Moháči.

Narážam na Harabinove vyhlásenia o tom, aké ústavné právo je trestnoprávna imunita sudcu. A k tomu, rozhorčené, oprávnene rozhorčené vyjadrenia ľudí, ktorí na vlastnej koži pocítili sudcovskú svojvôľu v konkrétnom súdnom rozhodnutí. Aké je to, keď máte pravdu, viete napríklad, že niečo sa nestalo, ale mocný sudca, či sudkyňa vám povie, že to nie je pravda.

Harabin hovorí niečo o tom, že ak padne trestnoprávna imunita sudcov, potom tu bude raj pre tých, čo podávajú trestné oznámenia na sudcu, aby sa ho tak zbavili a odstránili z konania.

Myslí tým asi sám seba, pretože v spore so mnou o odmenu k mojej päťdesiatke, (ktorú som oslávil disciplinárne stíhaný doma, bez práce, s hrozbou, že o ňu prídem navždy, lebo Harabin chcel! A Súdna rada odobrila - na návrh nemenovanej členky) najprv nahovoril riaditeľa súdnej správy najvyššieho súdu podať trestné oznámenie na dr. Trenčana z Krajského súdu v Bratislave, vzápätí si ho osvojil (to trestné oznámenie) a ním odôvodnil námietku zaujatosti voči dr. Trenčanovi. Trestné oznámenie nemalo so sporom o odmenu, ktorý rozhodoval práve dr. Trenčan, žiadnu súvislosť, hovorilo sa v ňom o tom, že dr. Trenčan si dovolil pre obvod Krajského súdu v Bratislave určiť 29. mája 2012 čas volieb do Súdnej rady SR len od 11.00 do 14.00 hod., a to sa komusi videlo na trestné stíhanie za marenie prípravy a priebehu volieb. Vzápätí z toho Harabin, osvojac si ono trestné oznámenie, vyvodil, že nespôsobilosť organizovať voľby do Súdnej rady SR, zakladá u dr. Trenčana aj jeho nespôsobilosť rozhodovať spor medzi mnou a ním.

 Námietka bola akceptovaná - dr. Trenčan bol vylúčený.

Ak by niekto potreboval bližší a detailnejší návod na to, ako sa zbaviť sudcu podaním trestného oznámenia, nech sa obráti na najvyššieho sudcu.

Mám pocit, že tu už môžu niektorí ľudia naozaj všetko. Verejne a bez ostychu. A nie je ich málo a nemajú v rukách zanedbateľnú moc.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štátne mapy za milióny Únia nežiadala, vymyslelo si ich Slovensko

Projekt systému dopravných informácií bol schválený na Slovensku skôr, ako o ňom hovorila Únia.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

TECH

Čili papričky môžu ľuďom predlžovať život

Štúdia naznačuje, že červené čili znižuje úmrtnosť.


Už ste čítali?