Veľmi pekne ďakujem za dôveru

Autor: Peter Paluda | 12.3.2012 o 14:15 | Karma článku: 5,70 | Prečítané:  2435x

Dostal som vysvedčenie, ktoré ma veľmi potešilo. Ľudia, ktorých nepoznám mi vyslovili dôveru. ktorú nedostali ani poslanci miliónovej strany.

Keď som dostal ponuku ísť do parlamentných volieb so Saskou ako 21 v poradí vedel som, že to na zvolenie, pri sedení doma stačiť nebude.

To sa vtedy nevedelo o Sasanke, ktorá niekomu poškodila, ale v Saske asi nikomu nepolepšila.

No keďže moje finančné rezervy boli vyčerpané a Harabin mi už pol roka drží nie malé peniaze, ktoré som už ja mal dávno vrátiť svojim priateľom, a musel som si požičať ďalšie, nebolo z čoho robiť kampaň. Hoci by som sa bol rád stetol i s viacerými ľuďmi, než som mohol a stihol. Navyše som nemal a nemám momentálne žiadny príjem.

O to viac ma potešilo, koľkí ľudia, ktorých ani nepoznám, mi prejavili dôveru, Dokonca tak silno, že som predbehol i mnohých poslancov, ktorí mali príležitosť si získavať 18 i viac mesiacov popularitu, už len pobytom v Parlamente.

Som preto uveličený a šťastný, že by mi až 3755 dospelých Slovákov verilo natoľko, že by mi bolo ochotných zveriť veci verejné ako poslancovi Národnej rady Slovenskej republiky.

O to viac ďakujem, že som počtom prednostných hlasov i pred tak známymi poslancami ako páni Glváč, Faič, Madej, či Mamojka.

A dokonca napriek tomu, že ma nevolil ani vlastný ujo.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem mojim cteným voličom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Dávajte pozor, kam šliapete. Bitka o Mosul sa vlastne len začala

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Vojna proti Islamskému štátu už dávno nie je bojom o územie

Región bude krvácať dlhé roky.


Už ste čítali?